Je to přesně rok... Nemůžu už dál...

13. srpna 2010 v 22:42 | Blackie
Ahojky... Tak se zase jednou přihlašuju... Nevím, možná naposled...

Jak už z názvu článku vypovídá, dneškem to je přesně rok, kdy jsem se dostala do tohoto začarovaného kruhu, z kterého se nedokážu dostat ven. Perfektně si pamatuju to první pro ana video, které jsem viděla... to jak jsem hledala na internetu různé způsoby jak by se dalo jídlo vyzvracet, protože mi to nešlo, jak jsem narazila na první pro ana blog a tepve tehdy začala chápat a uznávat tento styl života. Celý rok kdy se období hladovek střídalo s obdobím kdy jsem všechny potraviny, které jsem snědla vyzvracela a zároven s obdobím, kdy jsem se naopak přejídala. Tomuhle se dá říct jen jednak... Život ve spárech PPP... Boj s nimi...
Napadá mě ale jedna otázka... Je tohle opravdu ten život, který si přeji? Je tohle přesně to, co chci dělat po zbytek života? S jistotou můžu říct, že to takhle neni... Není to ten život, který si přeji. Jistě... chci být hubená, kdo by nechtěl... Ale není mi to souzené. Ať se snažím jak chci, ještě víc se do toho všeho propadám. Musím se smířit s tím, že hubená nebudu, jednak nemám být po kom a za další k tomu už nemám tu pevnou vůli, kterou jsem měla. PROSTĚ MEZI VÁS NEPATŘÍM A NIKDY UŽ PATŘIT NEBUDU!! Jsem výsměchem pro všechny.
Chci být zase normální, užívat si života plnými doušky a neřešit to, jestli mám o kilo víc nebo mín, jestli kalhoty které nosím mi jsou nalepené nebo volné, jestli ostatní jsou dokonalé... Každý jsme takový, jaký jsme. Nedá se to ovlivnit stejně tak, jako ten fakt, kdo jsou naši rodiče.
Asi si myslíte, že jsem srab... možná ano... jsem. Když vidím, jak všem tady jdou ta čísla krásně dolů a mě tak úžasně nahoru, přiznám se, že musím závidět. Nebo když se podívám na fotky z období asi tak před půl rokem... byla jsem tak hubená... slušelo mi to a ted? S dvanácti kily navíc je to opravdu nemožné :((
Musím s tím zkončit. Nebude to pro mě jednoduché, ale musím... Chci zase žít... Nechci být uzavřená do sebe a nechodit mezi ostatní lidi jek kvůli tomu, jak vypadám. Už ne!!
A tím se s vámi chci rozloučit... Nevím jestli nadobro. Rozhodně se sem na vás příjdu podívat, napíšu vám komentáře... ale nejdřív ze všeho se z toho musím dostat... Já už vážně nemůžu dál :((


A tady je vzkaz pro tu mou nejdražší <3

Pro LUNU

Berunko, já ti chci strašně moc poděkovat za to všechno. Já vím, zklamala jsem tě ... moc.... ale já už prostě nedokážu jít dál... Mě tohle doslova ničí.Samozřejmě ti budu psát, jsi jedinečnej človíček, kterej dokáže porozumět a vyslechnout všechny problémy a rovněž i dobře poradit. Děkuju ti za všecho <3
Ty jsi silná... dokážeš to... dojít za svým snem... abys byla hubená...
Ale chci a musím ti taky řict, že postavu máš nádhernou a podle mýho názoru hubnout nepotřebuješ. Ale to záleží jenom na tobě.
Mám tě moc a moc ráda takovou, jaká jsi a doufám, že po tomhle článku se na mě nebudeš tak dlouho zlobit a že to, jak na tom momentálně jsem pochopíš... Časem se sem třeba vrátím, protože nevěřím, že moje vůle nejít sem by byla tak silná... Uvidíme.
Tak se prozatím měj moc a moc krásně a hlavně ať se ti daří. MTMMMMR <3
S LÁSKOU VAŠE BLACKIE 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luna Luna | Web | 15. srpna 2010 v 21:16 | Reagovat

Jo a Blackie, ještě něco....právě jsem otevřela složku se svými videi z února....bože...já měla tak parádní břicho....to jsem měla cca 51 kilo....v tu dobu jsem si připadala sice trochu tlustá, ale když to porovnám s nynějším stavem, tak se mi chce brečet... kašlu na thinspirace v podobě celebrit - nyní si budu thinspem já sama...před půl rokem.... ;)
Mám tě ráda Berunko :-* Ozvi se mi až budeš chtít :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama