Další důvod proč zhubnout... aneb totálně na dně

26. července 2010 v 19:57 | Blackie
Ahojky
Jsem vážně totální kráva... Teď už mám nevím kolik důvodů abych zhubla. Před chvílí mě navštívil můj ex přítel (chodili jsme spolu půl roku a i potom jsme zůstali v celku dobrými kamarády). Uvařila jsem mu kafe, prohodili jsme pár slov o tom jak se máme, co novýho... no a takový další obvyklý keci, až najednou, ani nevím, jak jsme k tomu zase došli, tak mi řekl větu: "No všimnul jsem si, že jsi pořádně přibrala"... V tu ránu jsem se snažila dělat jako by nic, on mě zná už dost dlouho a tak si samozřejmě všiml, že něco není v pořádku... Naštěstí brzy odjel... Je mi hrozně. Jen co odjel, už jsem to nevydržela a zase se rozbrečela... Proč jsem taková kráva a když už jsem měla skoro dokonalou postavu tak jsem s tím vším sekla   Proč??? Jak se mám těch kil zbavit?? Už to nejde... Nedokážu to  Radši bych tady ani nebyla... jsem ztracený případ... Vždycky jenom kupa slibů a ostatních keců typu od zítřka začnu znova, začnu se snažit, atd... já už prostě nemůžu dál...  Jsem kráva největší a k tomu totálně, ale totálně na dně. Jestli se nezměním, tak budu mít sama se sebou ještě dost velký problémy...  Chci být radši mrtvá než tlustá!!! Nenávidím se!!!

Kdo všechno mi řekl něco záporného k mojí postavě (tedy důvody proč zhubnout):
  1. Mamka (jednou jsem byla s ní v práci a když jsme viděli jejího kamaráda a seznámila mě s ním, tak jí začal vypravovat, jak jsem hubená a ona na to: "No jo, teď když přibrala aspoň 15 kilo..." Asi takhle nějak to bylo... Bylo mi z toho sice na nic, ale přešla jsem to, vysvětlila mi jak to myslela, teď už vím, že to byli jenom sprostý lži!! )
  2. Otec (viděli jsme se po Vánocích, tak jsem mu řekla, jen tak ze srandy... teda ty jsi pěkně přibral a on: "No vždyť ty taky" ... to měla být sranda - no pěkně blbá!)
  3. Přítel (jak už jsem psala do některého ze zveřejněných článků, tak mi jednou řekl i když to nebylo myšleno tak, jak to vyznělo: "Já jsem vedle tebe jak vyžle" to mě pořádně dostalo a od té doby je moje "sebevědomí" totálně v háji)
  4. Ex-přítel (dnes... viděli jsme se asi tak po půl roce a jak píšu o pár řádků víš... : "No všimnul jsem si, že jsi pořádně přibrala")
Možná to je tak trochu vše, ale jak se to tak nastřádalo, jsem z toho totálně hotová... tohle přeci není možný... Jsem jak prase... Dneska ještě možná přijdou nějaké (pro-ana) články a od zítřka začnu znovu a i když si budu chtět vzít něco k jídlu, tak si přečtu tyhle slova a budu vědět, že nesmím... už ne... Tlustý člověk neznamená pro nikoho vůbec nic... a to já jsem... mám toho tak akorát dost... !!! Od zítřka uznávám pro-ana... přesně tak, jak to bylo dřív.. Jenom díky tomu jsem zhubla a když už jsem byla v tom úžasném stavu, kdy jsem nemohla jíst, tak jsem se toho pomalu zbavila... tak už to nebude... nikdy... chci být hubená a budu!! Za každou cenu!! Nadobro končím s přejídáním!!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama